Movies
Ratings
926
F1: The MovieRated ★ 1.0
I Don't Feel at Home in This World AnymoreRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
NowhereRated ★ 2.5
NyadRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0