Series
Ratings
166
AdolescenceRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Atlanta Season 1Rated ★ 3.0- Prison Break Season 5Rated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
MaidRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
A Nearly Normal FamilyRated ★ 3.5