Titles you rated
ObsessedRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 4.5
The Ugly TruthRated ★ 5.0
Love So DivineRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.5