Movies
Ratings
336
I Feel PrettyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
VenomRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0