Titles you rated
In TimeRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.5
Out LiveRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Doggy PooRated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 2.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 2.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 2.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 2.5