Series
Ratings
270
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5- TruthRated ★ 3.0
Goodbye SoloRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 2.5- The Path to GloryRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 2.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
HotelierRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 1.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 1.5
All About EveRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 1.5
My Fair PrincessRated ★ 3.5
My Beautiful BrideRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 3.0
GhostRated ★ 2.5
Summer ScentRated ★ 2.5