Movies
Ratings
19
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0