Series
Ratings
12
AdolescenceRated ★ 4.5
Queen of MysteryRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 0.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0