Series
Ratings
12
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0