Movies
Ratings
163
Black WidowRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.5
On Chesil BeachRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
DolittleRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5