Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 1.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0