Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Elite SquadRated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0