Titles you rated
Last HolidayRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Beasts of the Southern WildRated ★ 0.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5