Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 3.5
Yves Saint LaurentRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
BlackkKlansmanRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5