Movies
Ratings
68
The GiverRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 5.0