Movies
Ratings
100
Knight and DayRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
Definitely, MaybeRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.5
An Officer and a GentlemanRated ★ 4.0
Rainbow SongRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5