Titles you rated
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- Paper CraneRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 5.0- School Season 1Rated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 3.0
MRated ★ 5.0- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.0
Dr. JinRated ★ 2.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 2.5
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5