Movies
Ratings
101
In TimeRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.5