Movies
Ratings
32 Freaky FridayRated ★ 4.0 Freaky FridayRated ★ 4.0
 She's the ManRated ★ 5.0 She's the ManRated ★ 5.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
 SunnyRated ★ 5.0 SunnyRated ★ 5.0
 200 Pounds BeautyRated ★ 5.0 200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
 The Devil Wears PradaRated ★ 5.0 The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
 PunchRated ★ 5.0 PunchRated ★ 5.0
 The ClassicRated ★ 4.0 The ClassicRated ★ 4.0
 TwilightRated ★ 5.0 TwilightRated ★ 5.0
 The Princess DiariesRated ★ 5.0 The Princess DiariesRated ★ 5.0
 Legally BlondeRated ★ 5.0 Legally BlondeRated ★ 5.0
 OrphanRated ★ 3.0 OrphanRated ★ 3.0
 A Werewolf BoyRated ★ 5.0 A Werewolf BoyRated ★ 5.0
 HelplessRated ★ 4.0 HelplessRated ★ 4.0
 The Grand HeistRated ★ 4.0 The Grand HeistRated ★ 4.0
 Romance of Their OwnRated ★ 5.0 Romance of Their OwnRated ★ 5.0
 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
 The Hot ChickRated ★ 5.0 The Hot ChickRated ★ 5.0