Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Color PurpleRated ★ 1.5
A MuseRated ★ 1.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 1.5
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 2.5
Drunken MasterRated ★ 3.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.0
ShineRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.0
Two Cops 2Rated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 4.0