Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Brave CitizenRated ★ 1.5
Margin CallRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Black AdamRated ★ 2.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
Days of WrathRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.5