Movies
Ratings
81
Yi YiRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0