Titles you rated
Like a VirginRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
Moonless DawnRated ★ 2.5
The Kite RunnerRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Fiddler on the RoofRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.0