Titles you rated
GattacaRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5