Series
Ratings
14
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5