Series
Ratings
46
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Thirty-NineRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5