Movies
Ratings
73
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.5
High FidelityRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
One Fine DayRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The StudentRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Something's Gotta GiveRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0