Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
The WitnessRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Hotel ArtemisRated ★ 1.5