Titles you rated
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
The Great Escape 2Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 4.5
The Law of UekiRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 4.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0