Movies
Ratings
56
Finding NemoRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.5
Dark ShadowsRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 2.5