Series
Ratings
111- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Singles' InfernoRated ★ 2.0
The Hungry and the HairyRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0