Titles you rated
YesterdayRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
UsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0