Titles you rated
RomaRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BlackkKlansmanRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 4.0
Climbing for LifeRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5- Inuga TsutaetakattakotoRated ★ 3.5
Revealed: The Hunt for Bin LadenRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Upon EntryRated ★ 3.5