Series
Ratings
70
AdolescenceRated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 3.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.5
The DaysRated ★ 5.0
VivantRated ★ 4.0
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 3.0
Akira to AkiraRated ★ 3.5
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 4.0
Fishbowl WivesRated ★ 3.0- Captain TsubasaRated ★ 4.5
The JournalistRated ★ 4.0