Movies
Ratings
196
La La LandRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 2.5