Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 1.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.5