Movies
Ratings
454
The After-Dinner MysteriesRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.5
YarnRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.5- The Wandering MoonRated ★ 5.0
The Addams Family 2Rated ★ 4.5
The Addams FamilyRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0