Titles you rated
The After-Dinner MysteriesRated ★ 4.0- The After-Dinner Mysteries Special〜Senjyou Tantei・Kageyama〜Rated ★ 4.0
Hold my hand at TwilightRated ★ 5.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.5
6-second Trajectory: Fireworks Expert Mochizuki Seitaro's MelancholyRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.5
Dr. WhiteRated ★ 4.0- Alibi BreakerRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
Radiation House Season 2Rated ★ 4.0
Dear SisterRated ★ 4.5- Swimming in the DarkRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Seolganghwa: snowdropRated ★ 4.0
Sakura no TouRated ★ 4.5
Room LaunderingRated ★ 4.0- Uso Kara Hajimaru KoiRated ★ 4.5