Movies
Ratings
679
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 3.5- Time to Be StrongRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Ernest Cole: Lost and FoundRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5