Movies
Ratings
376
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Murder in the FirstRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0