Movies
Ratings
778
Woman with Butterfly TattooRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ContemptRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.5
VideodromeRated ★ 3.5
VampyrRated ★ 3.5
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 4.0
Queen MargotRated ★ 2.0
Hiroshima Mon AmourRated ★ 4.0
The TruckRated ★ 4.0
The Aviator's WifeRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.0
By the StreamRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
La StradaRated ★ 3.5
The Golden CoachRated ★ 4.0
French CancanRated ★ 4.0
Madame BovaryRated ★ 2.0
BenedettaRated ★ 2.5