Series
Ratings
35
2 Broke GirlsRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
GrimmRated ★ 2.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0