Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Lights OutRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
I WishRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.0
The Lovely BonesRated ★ 2.5
Marie AntoinetteRated ★ 1.0
The Royal TailorRated ★ 0.5
Lump of SugarRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
Japan SinksRated ★ 0.5
The HostRated ★ 3.5
GantzRated ★ 4.0- Love Strikes!Rated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0