Titles you rated
Crazy RomanceRated ★ 2.0
1917Rated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 2.0
MetamorphosisRated ★ 0.5
MoneyRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
The Current WarRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 2.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 1.5