Movies
Ratings
637
PawnRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 5.0
The BabadookRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 2.5
Rough NightRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.0