Titles you rated
Midnight Horror StoryRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Geughan Gomin Sangdamso- Na EotteoghaeRated ★ 5.0
Eomeoeomeo WeniriniRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 4.5
Love NaggersRated ★ 4.5- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5