Movies
Ratings
195- Youth TalkRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.0
The InternationalRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
Training DayRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0