Series
Ratings
55
Medical Top TeamRated ★ 1.5
Real MenRated ★ 0.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.0
Noonas Over FlowersRated ★ 3.0
Youth Over FlowersRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 2.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Off To SchoolRated ★ 1.5
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5- FamilyRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 2.5