Series
Ratings
58
Personal TasteRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 3.5
FargoRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5- FargoRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
FargoRated ★ 4.5
1883Rated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5