Series
Ratings
171- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 4.0- My name is 가브리엘Rated ★ 4.0
KaosRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0